Naturalisatieceremonie oktober 2025

Maandag 6 oktober 2025 was er weer een naturalisatieceremonie in het gemeentehuis. Zes volwassenen en een kind zijn Nederlander geworden.

Burgemeester Susanne de Roy van Zuidewijn ontving een kleurrijke groep van verschillende nationaliteiten. Burgemeester Susanne de Roy van Zuidewijn: ‘Het blijft bijzonder om mensen officieel welkom te mogen heten als Nederlander. Het zijn bij iedere ceremonie weer anderen, maar ze delen allemaal hetzelfde gevoel: het ‘Nederlander worden’ is een belangrijk moment en ze zijn allemaal trots op hun verkregen Nederlanderschap. Sommigen tonen dat uitbundig en anderen heel ingetogen. Maar het is heel mooi om daar getuige van te mogen zijn.’


Foto: Burgemeester Susanne de Roy van Zuidewijn met de groep nieuwe Nederlanders tijdens de naturalisatieceremonie op het gemeentehuis van Ouder-Amstel.