Openbaar gemaakte informatie na Woo-verzoek met betrekking tot (het realiseren van) een opvanglocatie voor vluchtelingen in Ouder-Amstel

Iedereen heeft recht op informatie over wat de overheid doet, hoe ze dat doet en waarom. Overheidsorganisaties moeten die informatie uit zichzelf geven, of als iemand daarom vraagt. De informatie wordt dan openbaar. Dat is geregeld in de Wet open overheid (Woo).

Op 2 juni 2024 is er een Woo-verzoek ingediend met betrekking tot (het realiseren van) een opvanglocatie voor vluchtelingen in Ouder-Amstel. Onder Openbaar gemaakte informatie na Woo-verzoek op de website van Samen maken we Ouder-Amstel kunt u het afgehandelde (geanonimiseerde) openbaar gemaakte Woo-besluit en de bijgevoegde documenten, inzien en downloaden. 

Volgens de Algemene verordening gegevensbescherming (AVG) en Woo hebben we de persoonsgegevens van de verzoeker onleesbaar gemaakt.