Het gemeentehuis sluit op woensdag 24 december 2025 om 15.00 uur. Ook tijdens de kerstdagen op donderdag 25 en vrijdag 26 december is het gemeentehuis dicht. Tijdens sluitingsuren is de gemeente telefonisch niet bereikbaar.
Gladheidsbestrijding Ouder-Amstel
Het seizoen voor gladheidsbestrijding loopt van november tot en met maart. De gemeente Ouder-Amstel strooit zout om wegen en fietspaden veilig te houden. We doen dit volgens een plan en vaste routes in Duivendrecht en Ouderkerk aan de Amstel.
De gemeente strooit preventief. Dat betekent: we strooien als er gladheid wordt verwacht.
Om onze inwoners de mogelijkheid te geven om het trottoir of straatje voor of naast het huis strooien, stelt de gemeente strooizout beschikbaar wat men kan halen uit de zoutcontainers die op diverse locaties in de gemeente zijn geplaatst.
- op de hoek Begoniastraat/Telstarweg
- bij de brug op de Ommegang
- Kruidenommegang/Parnassiaveld
- Voor de inrit van de parkeergarage van de Jupiter.
- op het milieudepot Meidoornstraat
- op de lus aan de Machineweg
- op de Koningin Wilhelminalaan ter hoogte van Reigershof
- op de hoek Jan Persijnstraat/Benning
- bij de ondergrondse containers ter hoogte van de Jan Benninghbrug
- Sporthal de “Bindelwijk”.
- Dorpshuis “De Waver”.
- Sluisplein bij de brug
- Hoek Gijsbrecht van Aemstelstraat/Vondelstraat
- op het milieudepot Ambachtenstraat
De gladheid wordt in principe bestreden in de periode van 1 november tot 1 april op de rijwegen en fietspaden die van primair belang zijn;
- busroute
- ontsluitingswegen
- de wegen in het buitengebied
- de fietspaden
- uitruk van de brandweer
Overdag tussen 07.45 uur en 16.30 uur wordt de gladheid op de overige rijwegen bestreden.
- Bekijk de interactive kaart met strooiroutes