Het gemeentehuis is op maandag 15 en dinsdag 16 september 2025 vanaf 14.30 uur gesloten. Op die dagen is de gemeente ook telefonisch niet bereikbaar.
Vanaf woensdag 17 september gelden weer de normale openingstijden.
Het gemeentehuis is op maandag 15 en dinsdag 16 september 2025 vanaf 14.30 uur gesloten. Op die dagen is de gemeente ook telefonisch niet bereikbaar.
Vanaf woensdag 17 september gelden weer de normale openingstijden.
In het Ouder-Amstelse gedeelte van het Amstel Business Park moet van maandag tot en met vrijdag van 09.00 tot 18.00 uur betaald worden om te parkeren. Op de kaart hieronder is het gebied in Amsterdam-Duivendrecht waar betaald moet worden om te parkeren weergegeven.
Bedrijven en bewoners, gevestigd in het Ouder-Amstelse gedeelte van het Amstel Business Park, kunnen een parkeervergunning aanvragen. Dit kan door middel van de aanvraagformulieren op deze pagina. Er zijn 4 verschillende soorten vergunningen:
Een bedrijf, gevestigd op het Ouder-Amstelse deel van het Amstel Business Park, kan parkeervergunningen aanvragen voor haar werknemers. Een bedrijf heeft recht op 4 vergunningen, plus 1 vergunning per 2 Fte. Als er sprake is van parkeerplaatsen op eigen terrein wordt de helft van dit aantal afgetrokken van het aantal vergunningen waar het bedrijf recht op heeft. De parkeervergunningen worden op bedrijfsnaam verstrekt.
Bewoners, woonachtig in het Ouder-Amstelse deel van het Amstel Business Park, kunnen parkeervergunningen aanvragen. Iedere bewoner kan maximaal 2 vergunningen aanvragen met een maximum van 4 vergunningen per adres. Een bewonersvergunning wordt verleend op kenteken. Daarnaast kan per adres maximaal één bewonersvergunning op naam worden
verstrekt.
Per persoon wordt maximaal 1 specifieke vergunning voor het bedrijventerrein Amterdam-Duivendrecht verstrekt. De specifieke vergunningen worden op kenteken verstrekt en zijn bedoeld voor de volgende categorieën parkeerders:
Met een buffervergunning kan worden geparkeerd op daarvoor aangewezen plaatsen. Deze zijn bedoeld voor klanten van bedrijven die auto’s repareren, verkopen of verhuren die de auto komen (terug) brengen. De klant noch het bedrijf hoeft op deze plaatsen een parkeerticket te gebruiken. Het bedrijf verplaatst de auto vervolgens zo snel mogelijk naar een reguliere plaats om de plaats weer vrij te maken. Een bedrijf kan maximaal 5 buffervergunningen aanvragen. De buffervergunningen worden op bedrijfsnaam verstrekt.
(Tarieven 2025).
Bij verlies of diefstal van de vergunning wordt geen duplicaat verstrekt en wordt geen restitutie verleend.
Wanneer u, lopende het kalenderjaar, de parkeervergunning wilt beëindigen, kunt u middels onderstaand formulier om restitutie verzoeken.