Contact raadsleden en fracties

De gemeenteraad in Ouder-Amstel heeft 15 raadsleden afkomstig van zeven politieke partijen, 7 fractievoorzitters, 11 fractieassistenten en een griffier. De raadsleden worden ondersteund door fractieassistenten, die de fractie kunnen vertegenwoordigen in een van de commissies. U kunt contact opnemen met een van hen. 

Alberts, J. (Jan) 
Fractievoorzitter PvdA
Ouderkerk aan de Amstel
E: jan.alberts@ouder-amstel.nl

Fractievoorzitter J.Alberts

Bos, J.E. (Jacques)
Fractievoorzitter Natuurlijk Belang
Duivendrecht
M: 06 - 509 94 766
E: jacques.bos@ouder-amstel.nl

Fractievoorzitter Jacques Bos
Brink-van Agtmaal van den, W.M.M. (Wendela)
Raadslid D66
Ouderkerk aan de Amstel
M: 06 - 30 40 74 47 
E: wendela.van.den.brink@ouder-amstel.nl
Raadslid Wendela van den Brink-van Agtmaal
Daniels – van ’t Hoff, S. (Sonja)
(Tijdelijk) raadslid Ouder-Amstel Anders
Ouderkerk aan de Amstel
E: sonja.van.t.hoff@ouder-amstel.nl
Tijdelijk raadslid Sonja Daniels van 't Hof

Dijk van, R. (Remco) 
Fractieassistent D66
Ouderkerk aan de Amstel
E: remco.van.dijk@ouder-amstel.nl
 

 
Dongen van, L. (Liesbeth)
Fractieassistent Ouder-Amstel Anders
Ouderkerk aan de Amstel
E: liesbeth.van.dongen@ouder-amstel.nl
Fractieassistent Liesbeth van Dongen
Drese, G.H. (Geert)
Fractieassistent VVD
Ouderkerk aan de Amstel
E: geert.drese@ouder-amstel.nl
Fractieassistent Drese Geert
Graaff de, B. (Brian)
Fractieassistent PvdA
Ouderkerk aan de Amstel
E: brian.de.graaff@ouder-amstel.nl
 
Fractieassistent Brian de Graaff

 

Groot de, M. (Maarten) 
Fractieassistent GroenLinks
E: maarten.de.groot@ouder-amstel.nl

 

Fractieassistent GroenLinks Maarten de Groot

Hilbrands, M.J. (Marten)
Raadslid VVD
Ouderkerk aan de Amstel
M: 06 - 51 47 50 07
E: marten.hilbrands@ouder-amstel.nl

Raadslid Marten Hilbrands
Keep van, S.E.M. (Sybrig)
Fractievoorzitter D66
Ouderkerk aan de Amstel
M: 06 - 815 19 431
E: sybrig.van.keep@ouder-amstel.nl
Fractievoorzitter Sybrig van Keep
Kleuver, D. (Danielle)
(Tijdelijk) fractieassistent Ouder-Amstel Anders
Duivendrecht
E: danielle.kleuver@ouder-amstel.nl
 
Tijdelijk fractieassistent Danielle Kleuver

Koek, J.T. (Jan)
Raadslid Ouder-Amstel Anders
Duivendrecht
M: 06 - 255 68 727
E: jan.koek@ouder-amstel.nl

Raadslid Jan Koek
Koek-Baks, P.D.A.M. (Paulette)
Fractievoorzitter Ouder-Amstel Anders
Duivendrecht
M: 06 - 267 44 748  
E: paulette.koek-baks@ouder-amstel.nl
Fractievoorzitter Paulette Koek-Baks
Krak, P. (Peter)
Fractieassistent VVD
Duivendrecht
T: (020) 461 30 90 
E: peter.krak@ouder-amstel.nl
Fractieassistent Peter Krak

Kreca-Jurković, L. (Ljiljana)
Fractievoorzitter GroenLinks
Duivendrecht
M: 06 - 150 97 326
E: lily.kreca@ouder-amstel.nl

Raadslid Ljiljana Kreca
Meesters, G. (Gonny)
Raadslid GroenLinks
Ouderkerk aan de Amstel
E: gonny.meesters@ouder-amstel.nl 
Raadslid Gonny Meesters
Muyden van, D. (Dolf)
Fractieassistent Natuurlijk Belang
Duivendrecht
M: 06 - 10 80 01 99
E: dolf.van.muyden@ouder-amstel.nl
Fractieassistent Dolf van Muyden
Rienstra, F. (Fred)
Raadslid VVD
Ouderkerk aan de Amstel
M: 06 - 19 26 21 44 
E: fred.rienstra@ouder-amstel.nl
Raadslid Fred Rienstra

Roos, P. (Peter)
Raadslid CDA
Ouderkerk aan de Amstel
T: (0294) 284 999 M: 06 - 48 88 35 20 
E: peter.roos@ouder-amstel.nl

Raadslid Peter Roos
Rooy van, A. (Annemiek)
Fractieassistent D66
Duivendrecht
M: (020) 416 05 64
E: annemiek.van.rooy@ouder-amstel.nl
Fractieassistent Annemiek van Rooy

Slats, J.F.L. (Frans)
Fractievoorzitter VVD
Ouderkerk aan de Amstel
M: 06-18 51 25 19 
E: frans.slats@ouder-amstel.nl

Fractievoorzitter Frans Slats

Soppe, F. (Femke)
Fractieassistent GroenLinks
Ouderkerk aan de Amstel
E: femke.soppe@ouder-amstel.nl 

Fractieassistent Femke Soppe
Veenboer, P.N.M. (Pieter)
Fractieassistent PvdA
Ouderkerk aan de Amstel
E: pieter.veenboer@ouder-amstel.nl
Fractieassistent Pieter Veenboer
Verheul, P.C.M. (Pia)  
Raadslid Natuurlijk Belang
Ouderkerk aan de Amstel 
E: pia.verheul@ouder-amstel.nl
Fractieassistent Pia Verheul

Vré de, L.J. (Luuk)
Fractievoorzitter CDA
Duivendrecht
T: (020) 699 78 07 M: 06 - 512 90 736 
E: luuk.de.vre@ouder-amstel.nl

Fractievoorzitter Luuk de Vré

Vries de, C. (Charissa)
(Tijdelijk geen) raadslid Ouder-Amstel Anders
Duivendrecht
M: (020) 304 33 32
E: charissa.de.vries@ouder-amstel.nl

Raadslid Charissa de Vries
Moolenaar, L. (Linda)
Raadsgriffier Ouder-Amstel 
E: linda.moolenaar@ouder-amstel.nl 
Raadsgriffier Linda Orscek-Moolenaar