Contact raadsleden en fracties

De gemeenteraad in Ouder-Amstel heeft 15 raadsleden afkomstig van zeven politieke partijen, 6 fractievoorzitters, 12 fractieassistenten en een griffier. De raadsleden worden ondersteund door fractieassistenten, die de fractie kunnen vertegenwoordigen in een van de commissies. U kunt contact opnemen met een van hen. 

Contactgegevens 

Alberts, J. (Jan)
Fractievoorzitter PvdA
Ouderkerk aan de Amstel 
T: (020) 697 56 24 
M: 
06 - 115 97 010
E: jan.alberts@ouder-amstel.nl

 

Foto raads- en fractieleden

Fractievoorzitter Jan Alberts

Blom, A.G. (Allan)
Raadslid Natuurlijk Belang
Duivendrecht
T: (020) 846 37 59 (privé) / (020) 345 71 54 (Kantoor) 
M: 06 - 179 13 904 
E: allan.blom@ouder-amstel.nl

Raadslid Allan Blom

Bos, J.E. (Jacques)
Fractievoorzitter Natuurlijk Belang
Duivendrecht
M: 06 - 509 94 766
E: jacques.bos@ouder-amstel.nl

Fractievoorzitter Jacques Bos
Brink-van Agtmaal van den, W.M.M. (Wendela)
Raadslid D66
Ouderkerk aan de Amstel
M: 06 - 30 40 74 47 
E: wendela.van.den.brink@ouder-amstel.nl
Raadslid Wendela van den Brink-van Agtmaal
Hilbrands, M.J. (Marten)
Raadslid VVD
Ouderkerk aan de Amstel
E: marten.hilbrands@ouder-amstel.nl
Raadslid Marten Hilbrands
Keep van, S.E.M. (Sybrig)
Fractievoorzitter D66
Ouderkerk aan de Amstel
M: 06 - 815 19 431
E: Sybrig.van.Keep@ouder-amstel.nl
Fractievoorzitter Sybrig van Keep

Koek, J.T. (Jan)
Raadslid Ouder-Amstel Anders
Duivendrecht
M: 06 - 255 68 727
E: jan.koek@ouder-amstel.nl

Raadslid Jan Koek
Koek-Baks, P.D.A.M. (Paulette)
Fractievoorzitter Ouder-Amstel Anders
Duivendrecht
M: 06 - 267 44 748  
E: paulette.koek-baks@ouder-amstel.nl
Fractievoorzitter Paulette Koek-Baks

Kreca-Jurković, L. (Ljiljana)
Raadslid GroenLinks
Duivendrecht
M: 06 - 150 97 326
E: Lily.Kreca@ouder-amstel.nl

Raadslid Ljiljana Kreca

Muusses, L.D. (Linda) 
Fractievoorzitter GroenLinks
Duivendrecht
M: 06- 498 31 441
E: linda.muusses@ouder-amstel.nl

Fractievoorzitter Linda Muusses
Rienstra, F. (Fred)
Raadslid VVD
Ouderkerk aan de Amstel
M: 06 - 19 26 21 44 
E: Fred.rienstra@ouder-amstel.nl
Raadslid Fred Rienstra

Roos, P. (Peter)
Raadslid CDA
Ouderkerk aan de Amstel
T: (0294) 284 999 M: 06 - 48 88 35 20 
E: peter.roos@ouder-amstel.nl

Raadslid Peter Roos

Slats, J.F.L. (Frans)
Fractievoorzitter VVD
Ouderkerk aan de Amstel
M: 06-18 51 25 19 
E: Frans.slats@ouder-amstel.nl

Fractievoorzitter Frans Slats

Vré de, L.J. (Luuk)
Fractievoorzitter CDA
Duivendrecht
T: (020) 699 78 07 M: 06 - 512 90 736 
E: luuk.de.vre@ouder-amstel.nl

Fractievoorzitter Luuk de Vré

Vries de, C. (Charissa)
Raadslid Ouder-Amstel Anders
Duivendrecht
M: (020) 304 33 32
E: Charissa.de.vries@ouder-amstel.nl

Raadslid Charissa de Vries
Daniels – van ’t Hoff, S. (Sonja)
Fractieassistent Ouder-Amstel Anders
Ouderkerk aan de Amstel
E: Sonja.van.t.Hoff@ouder-amstel.nl
Fractieassistent Sonja Daniels-van 't Hoff
Dongen van, L. (Liesbeth)
Fractieassistent Ouder-Amstel Anders
Ouderkerk aan de Amstel
E: liesbeth.van.dongen@ouder-amstel.nl
Fractieassistent Liesbeth van Dongen
Drese, G.H. (Geert)
Fractieassistent VVD
Ouderkerk aan de Amstel
E: Geert.drese@ouder-amstel.nl
Fractieassistent Geert Drese

Krak, P. (Peter)
Fractieassistent VVD
Duivendrecht
T: (020) 461 30 90 
E: peter.krak@ouder-amstel.nl

Fractieassistent Peter Krak
Meesters, G. (Gonny)
Fractieassistent GroenLinks
Ouderkerk aan de Amstel
E: gonny.meesters@ouder-amstel.nl 
Fractieassistent Gonny Meesters
Muyden van, D. (Dolf)
Fractieassistent Natuurlijk Belang
Duivendrecht
M: 06 - 10 80 01 99
E: dolf.van.muyden@ouder-amstel.nl
Fractieassistent Dolf van Muyden
Pool, R. (Renske)
Fractieassistent GroenLinks
Duivendrecht
E: Renske.Pool@ouder-amstel.nl
Fractieassistent Renske Pool
Prins, N.(Nicole)
Fractieassistent PvdA
Duivendrecht
M: 06 - 51 87 76 57 
E: nicole.prins@ouder-amstel.nl
Fractieassistent Nicole Prins
Rooy van, A. (Annemiek)
Fractieassistent D66
Duivendrecht
M: (020) 416 05 64
E: Annemiek.van.Rooy@ouder-amstel.nl
Fractieassistent Annemiek van Rooy
Veenboer, P.N.M. (Pieter)
Fractieassisitent PvdA
Ouderkerk aan de Amstel
E: Pieter.Veenboer@ouder-amstel.nl 
Fractieassistent Pieter Veenboer

Verheul, P.C.M. (Pia)  
Fractieassistent Natuurlijk Belang
Ouderkerk aan de Amstel 
E: Pia.verheul@ouder-amstel.nl

Fractieassistent Pia Verheul

Orscek-Moolenaar, L. (Linda)
Raadsgriffier Ouder-Amstel 
E: Linda.Moolenaar@ouder-amstel.nl 

Raadsgriffier Linda Orscek-Moolenaar