Contact raadsleden en fracties

De gemeenteraad in Ouder-Amstel heeft 8 raadsleden afkomstig van 7 politieke partijen, 7 fractievoorzitters, 11 burgerraadsleden en 1 griffier. De raadsleden worden ondersteund door burgerraadsleden, die de fractie kunnen vertegenwoordigen in een van de commissies. U kunt contact opnemen met een van hen. 

Alberts, J. (Jan) 
Fractievoorzitter PvdA
Ouderkerk aan de Amstel
E: jan.alberts@ouder-amstel.nl

Jan Alberts

Bos, J.E. (Jacques)
Fractievoorzitter van de fractie Bos
Duivendrecht
E: jacques.bos@ouder-amstel.nl

Brink-van Agtmaal van den, W.M.M. (Wendela)
Fractievoorzitter D66
Ouderkerk aan de Amstel
E: wendela.van.den.brink@ouder-amstel.nl
Wendela van den Brink
Drese, G.H. (Geert)
Raadslid VVD
Ouderkerk aan de Amstel
E: geert.drese@ouder-amstel.nl

Gerards, J.A.C. (José)
Fractievoorzitter OAA
Ouderkerk aan de Amstel
E: jose.gerards@ouder-amstel.nl 
 

Graaff de, B. (Brian)
Burgerraadslid PvdA
Ouderkerk aan de Amstel
E: brian.de.graaff@ouder-amstel.nl
 
Groot de, M. (Maarten)
Burgerraadslid GroenLinks
Ouderkerk aan de Amstel
E: maarten.de.groot@ouder-amstel.nl

 

Hilbrands, M.J. (Marten)
Raadslid VVD
Ouderkerk aan de Amstel
E: marten.hilbrands@ouder-amstel.nl

Marten Hilbrands

Hoff van 't, S. (Sonja)
Raadslid Ouder-Amstel Anders
Ouderkerk aan de Amstel
E: sonja.van.t.hoff@ouder-amstel.nl

Jonge de, W.J. (Wouter)
Burgerraadslid D66
Ouderkerk aan de Amstel
E: wouter.de.jonge@ouder-amstel.nl

Klaassen, G.H. (Gea)
Burgerraadslid fractie Bos
Duivendrecht 
E: gea.klaassen@ouder-amstel.nl 

Gea-Klaassen
Kleuver, D. (Danielle)
Burgerraadslid Ouder-Amstel Anders
Duivendrecht
E: danielle.kleuver@ouder-amstel.nl
 

Koek, J.T. (Jan)
Raadslid Ouder-Amstel Anders
Duivendrecht
E: jan.koek@ouder-amstel.nl

Jan  Koek
Krak, P. (Peter)
Burgerraadslid VVD
Duivendrecht
E: peter.krak@ouder-amstel.nl
Ledegang-de Ruiter, M. (Marlies)
Raadslid D66
Ouderkerk aan de Amstel
E: marlies.ledegang-de.ruiter@ouder-amstel.nl
 
Marlies Ledegang- De Ruiter

Lotterman-Smit, R. (Rita)
Fractievoorzitter Natuurlijk Belang
Ouderkerk aan de Amstel
E: rita.smit@ouder-amstel.nl 

Meesters, G. (Gonny)
Raadslid GroenLinks
Ouderkerk aan de Amstel
E: gonny.meesters@ouder-amstel.nl
Muyden van, D. (Dolf)
Raadslid Natuurlijk Belang
Duivendrecht
E: dolf.van.muyden@ouder-amstel.nl
Neve, L. (Leon)
Burgerraadslid GroenLinks
Duivendrecht
E: leon.neve@ouder-amstel.nl 
 
 
Neve
Nikkels, W. (Wanda)
Raadslid PvdA
Duivendrecht
E: wanda.nikkels@ouder-amstel.nl
Nikkels
Rooy van, A. (Annemiek)
Burgerraadslid D66
Duivendrecht
E: annemiek.van.rooy@ouder-amstel.nl

Slats, J.F.L. (Frans)
Fractievoorzitter VVD
Ouderkerk aan de Amstel
E: frans.slats@ouder-amstel.nl

Soppe, F. (Femke)
Fractievoorzitter GroenLinks
Duivendrecht
E: femke.soppe@ouder-amstel.nl 

Femke Soppe
Veenboer, P.N.M. (Pieter)
Burgerraadslid PvdA
Ouderkerk aan de Amstel
E: pieter.veenboer@ouder-amstel.nl

Verheul, P.C.M. (Pia)  
Burgerraadslid Natuurlijk Belang
Ouderkerk aan de Amstel 
E: pia.verheul@ouder-amstel.nl

Seeboldt, R.J. (Ron)
Burgerraadslid Ouder-Amstel Anders 
Ouderkerk aan de Amstel
E: ron.seeboldt@ouder-amstel.nl
R.J. Seeboldt vierkant
Zwan, van der J.K.M. (Han)
Burgerraadslid VVD 
Ouderkerk aan de Amstel 
E: han.van.der.zwan@ouder-amstel.nl

Van der Zwan vierkant

Moolenaar, L. (Linda)
Raadsgriffier Ouder-Amstel 
E: linda.moolenaar@ouder-amstel.nl
Raadsgriffier Linda Moolenaar